pl en de es fr
Argox Eco Energia

Świadectwa energetyczne Głosków, certyfikaty energetyczne Głosków

świadectwo energetyczne Głoskówaudyt elektroenergetyczny Głoskówaudyt energetyczny Głosków

Świadectwo energetyczne Głosków

: 604-443-003

Audyt energetyczny Głosków

: 602-220-228

Certyfikat energetyczny Głosków

: 604-463-707

ŚWIADECTWO ENERGETYCZNE DOMU JEDNORODZINNEGO W GŁOSKOWIE: 300 ZŁSporządzamy świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) budynków w Głoskowie.

Świadectwo energetyczne zawiera informacje na temat zapotrzebowania energii użytkowej, końcowej i pierowtnej.

Energia użytkowa to energia bezpośrednio wykorzystywana na pokrycie strat ciepła przez przegrody zewnętrzne, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, ogrzanie powietrza wentylacyjnego oraz oświetlenie. W przypadku budynków wyposażonych w systemy chłodzenia to również energia potrzebna do utrzymania wymaganej temperatury latem.

Energia końcowa to energia dostarczana do budynku. Zapotrzebowanie na energię końcową uwzględnia straty wynikające ze sprawności systemów instalacyjnych. Dla użytkownika budynku jest to wielkość niezwykle istotna, ponieważ jest to energia, za którą musi on zapłacić.

Energia pierwotna to energia zawarta w pierwotnych nośnikach energii, takich jak węgiel kamienny, gaz ziemny, ropa naftowa lub w źródłach odnawialnych. W zapotrzebowaniu na energię pierwotną uwzględnione są straty przy wytwarzaniu i przesyle energii, a także rodzaj nośnika energii.

tel. 604 443 003,   604 463 707,  602 220 228

e-mail: argoxee@poczta.fm

Copyright © 2009 Argox Eco Energia Tworzenie stron www.stronki.pl