pl en de es fr
Argox Eco Energia

Świadectwa energetyczne Kamieńczyk, certyfikaty energetyczne Kamieńczyk

świadectwo energetyczne Kamieńczykcertyfikat energetyczny Kamieńczykaudyt energetyczny Kamieńczyk

Świadectwo energetyczne Kamieńczyk

: 604-443-003

Audyt energetyczny Kamieńczyk

: 602-220-228

Certyfikat energetyczny Kamieńczyk

: 604-463-707

ŚWIADECTWO ENERGETYCZNE DOMU JEDNORODZINNEGO W KAMIEŃCZYKU: 300 ZŁWykonujemy tanie i profesjonalne świadectwa energetyczne budynków na terenie Kamieńczyka.

Nasze świadectwo energetyczne jest zawsze rzetelne, niedrogie, wykonane szybko oraz przekazane w dwóch egzemplarzach w estetycznej oprawie.

Świadectwo energetyczne należy obowiązkowo przekazać nabywcy lub najemcy budynku/lokalu.

Jeżeli świadectwo energetyczne nie zostanie przekazane w wymaganym terminie nabywca albo najemca może zlecić wykonanie świadectwa energetycznego na koszt sprzedającego albo wynajmującego budynek/lokal.

Nasi certyfikatorzy energetyczni, którzy wykonają dla Państwa świadectwo energetyczne budynku należą do najlepszych fachowców w kraju. Wszyscy posiadają wyższe wykształcenie techniczne, wymagane prawem uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych, ubezpieczenie OC dla osób wykonujących świadectwa energetyczne oraz bardzo duże doświadczenie. Nasza firma jest zdecydowanym liderem na rynku świadectw energetycznych.

Oferujemy również audyty energetyczne i remontowe budynków zlokalizowanych na terenie Kamieńczyka. Nasi audytorzy energetyczni to również fachowcy z ogromnym doświadczeniem.

Wszystkie firmy i osoby prywatne z Kamieńczyka i okolic, zainteresowane naszą ofertą z zakresu wykonywania świadectw energetycznych, audytów energetycznych i remontowych prosimy o kontakt z naszymi specjalistami:

tel. 604 443 003,  604 463 707,  602 220 228

e-mail: argoxee@poczta.fm

Copyright © 2009 Argox Eco Energia Tworzenie stron www.stronki.pl