pl en de es fr
Argox Eco Energia

Świadectwa energetyczne Lubartów, certyfikaty energetyczne Lubartów

świadectwo energetyczne Lubartówcertyfikat energetyczny Lublinaudyt energetyczny Lublin

Świadectwo energetyczne Lubartów

: 604-443-003

Audyt energetyczny Lubartów

: 602-220-228

Certyfikat energetyczny Lubartów

: 604-463-707AUDYT ENERGETYCZNY DOMU JEDNORODZINNEGO - cena 1000 złŚWIADECTWO ENERGETYCZNE DOMU JEDNORODZINNEGO - cena 400 zł
Działalność w zakresie doradztwa energetycznego prowadzona przez firmę Argox Eco Energia obejmuje całe województwo lubelskie, w tym również Lubartów i okolice.

Na terenie województwa lubelskiego wykonujemy: świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, paszporty energetyczne), audyty energetyczne, remontowe, elektryczne, elektroenergetyczne, audyty efektywności energetycznej.

Świadectwo charakterystyki energetycznej w formie pisemnej oprawia się w okładkę formatu A-4, w sposób uniemożliwiający jego zdekompletowanie.

Świadectwo charakterystyki energetycznej w formie elektronicznej powinno być tożsame z wersją pisemną i zapisane w wersji tylko do odczytu, uniemożliwiającej edycję.

Na terenie Lubelszczyzny wykonujemy również oceny efektywności energetycznej klimatyzacji, oceny efektywności energetycznej kotłów.

Dla gmin województwa lubelskiego opracowujemy założenia do planów zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.

Wszytkich zainteresowanych naszymi usługami efektywności energetycznej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. 604 443 003,  604 463 707,  602 220 228

e-mail: argoxee@poczta.fm


Obszar działania

Copyright © 2009 Argox Eco Energia Tworzenie stron www.stronki.pl